Templates by BIGtheme NET
Головна / Корюківка / Африканська чума з лісу трішечки «полякала» Корюківчан
свині

Африканська чума з лісу трішечки «полякала» Корюківчан

Інформацію головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, яке повідомляло, що в одному з приватних господарств Корюківки виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней, вже поширили кілька інтернет видань Чернігівщини та навіть України. 

Дійсно, як виявилося, згідно результату моніторингово дослідження патологічного матеріалу від однієї голови свині «в’єтнамської» породи , яка утримувалась в приватному господарстві мешканців вулиці Соборної міста Корюківки Чернігівської області, доставленого 27 вересня до Київського Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, було виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней. Про це gorod.cn.ua повідомив в.о. начальника Корюківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Андрій Аухімік.

— 28 вересня під моїм головуванням було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Корюківській районній державній адміністрації, — підтвердив Андрій Володимирович. – Було прийнято рішення щодо накладання карантину на одне господарство, де і було відібрано патологічний матеріал. Комісією також було розроблено план заходів по локалізації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней на території Корюківського району. 

Андрій Аухімік запевнив, що карантин було накладено одразу ж з моменту надходження результатів. А занесення АЧС, швидше за все, відбулося з лісу, куди власники поросяти їздили збирати гриби.

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*