Templates by BIGtheme NET
Головна / Головні новини / Хата, два сараї, туалет, літня кухня, дві гуски і собака Діна згоріли моментально
пожар

Хата, два сараї, туалет, літня кухня, дві гуски і собака Діна згоріли моментально

29 квітня близько першої ночі загорівся будинок на краю Корюківки. Чотири роки його винаймали 28-річна Олена Кугук з 30-річним Ярославом Сотником. У них троє дітей: 10-річний Павло, 9-річний Ярослав та 2-річний Данило.

— Об одинадцятій вечора виходила надвір, усе було нормально, — каже Олена Кугук. — О першій почула тріск. Вийшла надвір — літня кухня вже горить, усе тріщить. По деревах і паркану вогонь перекинувся на інші будівлі, а тоді — й на хату. Розбудила чоловіка, дітей. Босі, без верхнього одягу, повискакували з дому. Добре, що Ярослав викотив з хати повний газовий балон, бо злетіли б у повітря і ми, і сусіди. Я від паніки замість пожежників викликала «швидку». За нею слідом і рятувальники їхали. Все горіло куполом. За нашою хатою ліс — вогонь по деревах пішов. За годину згоріло все. Чоловік допомагав гасити, пообпікав руки, ноги. Біля літньої кухні, з якої почало горіти, стояла будка, до неї був прив’язаний собака Діна. Я дивилася, як та рвалася, хотіла вибратися з вогню — не змогла. Разом з нею живцем згоріло хазяйство — дві гусочки. Купила їх за декілька днів до пожежі.

Зараз живемо разом з батьками Ярослава. На згарище ходимо щодня, потроху розбираємо руїни. А воно час від часу загорається. То від погреба, то з сараю димить. Хазяїн будинку живе в Одесі. Здавала його родичка Світлана Паташна за 300 гривень. Пожежники нарахували збитків на 250 тисяч гривень, сказали, нам треба виплатити. Та я ходила в поліцію — заспокоїли. Пожежа почалася не з нашої вини, а через несправну проводку у літній кухні. Як воно далі буде — побачимо. Небайдужі принесли дітям, мені взуття, одяг, малим — портфелі. Мер Ратан Ахмедов перекинув на рахунок півтисячі гривень. Ходила у «білий дім», написала заяву на допомогу.

Щось неладне відчули діти. Старший і середній пішли ночувати до свекрухи. Сестра Марина у лікарні — довелося забрати до себе племінників. А вони не хотіли ночувати, все до мами рвалися. За місяць до цього загорівся батьківський будинок у Корюківці. Батько топив грубку, а біля неї стояв стілець з речами. Вони і почали тліти. Батько збирався у лікарню на Чернігів, прийшов до мене за дорожньою сумкою, а коли повернувся — була повна хата диму. Йому пощастило більше: дах над головою лишився, тільки всередині все обвуглилось.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №18 (1617), 4 травня 2017 року

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*