Templates by BIGtheme NET
Головна / Українські новини / Марина Порошенко привітала військових та родини воїнів АТО Чернігова з Днем Збройних Сил України. Фото
marina-poroshenko-v-chernigovi

Марина Порошенко привітала військових та родини воїнів АТО Чернігова з Днем Збройних Сил України. Фото

Дружина Президента України Марина Порошенко з робочою поїздкою відвідала Чернігів, де взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України та поспілкувалась із представниками громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», що об’єднує 164 родини військовослужбовців, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Разом із керівництвом регіону та родинами українських захисників пані Порошенко поклала квіти до Меморіальної стели чернігівцям, що загинули у зоні проведення АТО, та Стели Героїв Небесної Сотні.

Дружина Президента привітала зі святом близько 900 військовослужбовців, які разом з родинами завітали на урочисте зібрання з нагоди 25-ої річниці Збройних Сил України в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Звертаючись до українських воїнів, дружина Президента наголосила, що 2,5 роки тому гарантом нашої незалежності і права на самостійне мирне життя виступили Збройні Сили України, а всі ми стали свідками народження нової української армії – сильної та мужньої. «Я щиро вдячна кожному захиснику, який сьогодні надійно тримає оборону на лінії зіткнення. І за це – низький уклін вам, справжні патріоти України», — сказала Марина Порошенко.

Дружина Глави держави зауважила, що за кожним солдатом, кожним офіцером та кожним українським воїном стоїть його родина – мати, дружина, діти. «І мені дуже приємно, що сьогодні в цій залі наші військові сидять поруч зі своїми рідними і близькими. Адже мир – це коли вся родина разом», — додала вона.

Пані Марина звернула увагу на необхідність військово-патріотичного виховання української молоді в умовах військової агресії під час зустрічі з представниками ГО «Єдина родина Чернігівщини». Дружина Глави держави презентувала власний проект «Книга Миру» та разом із дітьми учасників організації створила розділ «Чернігів» у цьому загальнонаціональному проекті. В «Книзі Миру» маленькі українці залишили свої сімейні фото й побажання миру Україні.

Дружина Президента подякувала родинам, волонтерам та керівництву області за те, що Чернігівщина демонструє патріотичне й моральне ставлення до сімей загиблих в АТО. Це гідний приклад єднання та співпраці влади з волонтерами у допомозі родинам воїнів, зауважила вона.

Марина Порошенко також ознайомилася з роботою обласного Центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю. Центр щоденно надає послуги майже 300 дітям, а за рік допомагає близько двом тисячам осіб. У закладі надається комплексна медико-соціальна реабілітація дітей з порушеннями розвитку.

Прес-служба Президента України
ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*