Templates by BIGtheme NET
Головна / Головні новини / Мена, а не Корюківка, може стати центром госпітального округу
лікарня12

Мена, а не Корюківка, може стати центром госпітального округу

Пропозицію підтримали представники громадськості, медичні працівники та присутні посадовці.

Це питання обговорювали 2 грудня у Менській районній раді місцева громадськість та представники відповідних відомств області, повідомляє pro.cn. Зокрема, свою думку висловили Валентин Мельничук, голова Чернігівської ОДА,  Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я ОДА та нардеп Валерій Давиденко.

Крім того, в обговоренні взяли участь керівники районів та медичні працівники. Усі вони одностайно підтримали ініціативу створення госпітального округу  в Менському районі. Тим більше, що територіальне розміщення Мени – біля головної дороги області, тільки сприятиме цьому.

Проте, неодноразово наголошувалось, що незалежно від того буде чи не буде госпітальний округ у Мені, медичні фахівці все одно мають демонструвати високий рівень професіоналізму.

Якщо рішення впровадження ініціативи буде прийнято, враховуватимуть  відповідні аспекти Концепції фінансування медичної галузі, запропонованої МОЗ. Ідеться про принципи профілактичних заходів та ранньої діагностики, а також моделі «гроші ходять за пацієнтом».  Тому пріоритетними питаннями будуть врахування потреб пацієнтів, а також медичного персоналу та подальше вдосконалення системи охорони здоров’я.

Петро Хомрач, головний лікар КЗОЗ «Менська ЦРЛ», запропонував створити округ на базі медичного закладу, яким він керує. Крім того, він зазначив, що в Менському районі вже є певні напрацювання, а персонал готовий до змін та збільшення відповідальності.

 

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

1 коментар

  1. Вы видили ту больницу Мене? три вершка от горшка по сравнению с корюковской больницей. какая мена

    Подобається чи ні? : Thumb up 0 Thumb down 0

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*