Templates by BIGtheme NET
Головна / Про нас

Про нас

Моє місто — інформаційний інтернет-портал, який працює з січня 2014 року як незалежна Корюківська інтернет-газета, а з лютого 2015, як об’єднаний ресурс трьох районів . Метою створення даного інтернет-видання є бажання донести найсвіжішу інформацію до жителів Менського, Корюківського та Сновського районів. З березня 2017 року, портал переходить в формат тижневика. Тепер ми збиратимемо лише найцікавіші новини та публікуватимемо їх кожного ЧЕТВЕРГА. Окрім того, «гарячі» новини будуть додаватися не залежно від дня тижня, або часу доби!

На нашому сайті публікуються не лише місцеві новини, а й новини всього Чернігівського регіону. Ми дуже ретельно підбираємо публікації, аби вони були цікаві для нашого читача.

На сайті працює безліч корисних розділів, таких як:

Новини вашого міста — найсвіжіші новини, зайшовши на дану сторінку ви завжди будете в курсі останніх подій з життя вашого району чи міста;

Новини області — підбірка цікавих матеріалів офіційних служб, нововведень та іншої корисної інформації;

Українські новини — найактуальніші питання та відповіді;

Також ви можете переглядати цікаві фото та відео матеріали в відповідній рубриці. На сайті вже працює довідник організацій міста та району, відділ оголошень та реклами.

Контакти:

Телефон редакції: (063) 596 76 06

Електронна пошта: my-city@mail.ua

 

Приєднуйтеся! З нами цікаво:)

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*