Templates by BIGtheme NET
Головна / Головні новини / Страйкарі Корюківського лісгоспу змінюють тактику. Фото
strayk-koryukivka

Страйкарі Корюківського лісгоспу змінюють тактику. Фото

Люди готові вийти на роботу, допоки В’ячеслав Чиж перебуває на лікарняному.

Як тільки т.в.о. директора з’явиться на роботі і не напише заяви про звільнення – страйк відновиться.

Таке рішення трудовий колектив ДП «Корюківське лісове господарство» прийняв сьогодні, 10 грудня, на зібранні, куди прийшло більше півтисячі людей, повідомляє Високий Вал.

Тимчасове припинення страйку пов’язане з відсутністю головного винуватця ситуації В’ячеслава Чижа, який з учорашнього дня перебуває на лікарняному. А також для виконання річного плану – заготівлі, вивезення, переробки та реалізації деревини. Однак, якщо т.в.о. директора не піде з посади і повернеться до виконання обов’язків, страйк відновиться.

«Наша вимога залишається незмінною – недовіра і відставка, тобто розірвання трудового договору без будь-якого відсторонення з В’ячеславом Чижом. Лісовою галуззю повинні керувати фахівці», — наголосив голова профспілкового комітету ДП «Корюківський лісгосп» Петро Устименко.

Крім того, він доповів присутнім, що після того, як начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Пивовар став на сторону колективу Корюківського лісгоспу, його змусили написати заяву про звільнення.

Також, до страйкарів у Корюківку приїхали народний депутат України Олег Ляшко, депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Володимир Селянський, голова обкому Профспілки працівників лісового господарства Йосип Райчинець та Андрій Пивовар. Через гостей працівники передали резолюцію з вимогою та підписами людей до райдержадміністрації, облдержадміністрації, обласного управління лісового господарства, державного комітету лісового господарства та в Кабінет Міністрів. На зібранні було озвучено інформацію, що питання Корюківського лісгоспу, ймовірно, підніматимуть на засіданні Кабміну в середу, 14 грудня.

Тож, уже з понеділка (завтра в Корюківці, можливо, не буде світла) люди виходять на роботу, однак – чи на довго, покаже час.

Нагадаємо, 7 грудня трудовий колектив ДП «Корюківське лісове господарство» висловив недовіру тимчасово виконуючому обов’язки директора підприємства В’ячеславу Чижу та вимагав відсторонити його від займаної посади. Тоді, на засіданні розширеного профкому, це рішення було підтримане одноголосно. А вже за два дні колектив вийшов на страйк, вимагаючи звільнення керівника.

Протокол спільного розширеного засідання комітету і адміністрації ДП «Корюківське лісове господарство» за посиланням.

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

1 коментар

  1. поширюйте відео страйк працівників ДП «Корюківськй лісгосп» проти т.в.о — 09.12.2016 року

    https://www.youtube.com/watch?v=DuH9gSj6MKs

    Подобається чи ні? : Thumb up 0 Thumb down 0

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*