Templates by BIGtheme NET
Головна / Відео / У Корюківці місцева влада не підтримує благодійників (Відео)
Корюківка не підтримує благодійників

У Корюківці місцева влада не підтримує благодійників (Відео)

Молода жінка Тетяна Пророченко з Корюківки потребує грошей на протезування правого тазостегнового суглобу. 7 років тому в неї був перелом в цьому місці. З роками розвинувся артроз. Такий діагноз їй поставили у Києві.

«Це висновок Київський — посттравматичний деформуючий артроз правого кульшового суглоба 4 ступеня», — прочитала з довідки Тетяна Пророченко.

Столичні медики порадили Тетяні терміново провести операцію. Однак її вартість – не підйомна для жінки. Це 4 тисячі доларів, майже 120 тисяч гривень.

Тетяна почала шукати допомоги серед небайдужих людей. Писала листа до народного депутата Анатолія Євлахова. У відповідь отримала лише відписку, мовляв, її поставлять у чергу людей, які потребують ендопротезування кульшових суглобів. У Корюківській міській раді допомогти також не змогли.

«Я ж ходила в Корюківську міську раду, голови не було, а була секретар, вона мені сказала, що ми вам надамо допомогу 400 гривень, але щоб отримати ті 400 гривень, я повинна надати чеки з лікарні. Я кажу, ви розумієте, мені ж щоб взяти ті чеки, ще потрібно туди лягти і зробити операцію,  я у вас прошу гроші на операцію, щоб допомогли», — розповіла жителька Корюківки Тетяна Пророченко.

Сам-на-сам зі своєю бідою Тетяну не залишили земляки. Жителі Корюківки кажуть, що дізналися про хворобу Тетяни із публікації в районній газеті. Стали допомагати хто чим може.

«Мені шкода цієї людини. Так, в неї дитя на утриманні, і вона на орендованій квартирі живе. Як можна жити, як на 0,75 ставки працювати, утримувати дитя і готуватися до такої операції. Тим більше, що сказали в Інституті у Києві, що якщо не зробити, не поміняти протез на одній нозі, так сказали, що через декілька місяців доведеться робити те саме з другою», — розповіла жителька Корюківки Галина Назаренко.

По допомогу люди звернулися до депутата обласної ради «батьківщинівця» Володимира Селянського. Для збору коштів вирішили організувати благодійний концерт, депутат залучив відомого українського співака. Справа залишилася за малим – знайти підходяще приміщення для концерту. Таких у Корюківці небагато. Зала районного будинку культури вміщує 600 відвідувачів і ідеально підходить для подібних заходів. Однак така ініціатива вкрай не сподобалася голові Корюківської громади – Ратану Ахмедову.

«Я просто чого звертався — хотів провести благодійний концерт, щоб взяли участь всі разом, щоб виділили хоча б зал для цього концерту, один там чи два, щоб людей зібрати, скільки можливо, і продати благодійні білети», — розповів депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Володимир Селянський.

 

Володимир Селянський запропонував Ратану Ахмедову приспустити політичні прапори та разом об’єднати зусилля і провести концерт заради доброї справи. Та у новообраного голови свої погляди на ситуацію.

«У вас є бажання не так як зібратись, а пропіаритись. Політику в Корюківці, особливу вашу, я не пущу. Що стосується цієї нашої шановної громадянки Корюківщини, не лише в неї є проблеми», — відповів голова Корюківської об’єднаної територіальної громади Ратан Ахмедов.

Через власні політичні амбіції голова Корюківської громади ускладнює життя простим людям. Міська влада і сама не в змозі допомогти, й іншим цього не дозволяє. Небайдужі жителі і надалі боротимуться за здоров’я Тетяни, адже людське життя важливіше за політичні переконання.

 Garmata.tv

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*