Templates by BIGtheme NET
Головна / Новини області / «У своєму репертуарі. Не міняється». 117-річна Христина Нагорна з Семенівщини стала найстаршою жінкою планети
Христина Нагорна

«У своєму репертуарі. Не міняється». 117-річна Христина Нагорна з Семенівщини стала найстаршою жінкою планети

15 вересня 117-річна Христина Нагорна із села Жадове Семенівського району стала найстаршою жінкою планети. Бо цього дня на Ямайці померла трохи старіша за нашу бабусю Вайолет Браун.

Про бабу Христю «Вісник» писав у серпні 2015 року. Тоді ми розповідали, що старенька у сто років тримала корову, сім років тому порала город, а п’ять років тому розводила кролів, птицю і навіть годувала кабана. Пережила вона чотирьох чоловіків, чотирьох онуків, з дванадцяти правнуків лишилось шестеро. Та ні вони з бабою, ні баба з ними не спілкуються.

Тоді у селі розповідали, що Христина Нагорна може робити і на добре, і на погане. Про секрет довголіття пліткують: бере енергію з молодих.

Що змінилось відтоді у житті баби Христини?

— У своєму репертуарі. Не міняється, — говорить Валентина Марущенко, секретар Жадівської сільської ради. — Як шептала, так і шепче. От і сьогодні приїздили до неї жіночки.

— З правнуками не почала спілкуватися?

— Ні. Доглядають за нею, як і раніше, соцпрацівники. Зараз — Алла Сем’янова. І цього року саджали для баби Христини картоплю. Соток з три.

— 101-річній Ганні Пластовець із села Кобижча Бобровицького району лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк дарував кабанчика, акторка Наталія Сумська — тканину, щоб шила. А хто знаменитий був у Христини Нагорної?

— Журналісти з усіх каналів. Із знаменитостей наче нікого більше не було. З подарунків — електрочайник, електрична пічка, ковдри, пледи. Та не від зірок.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №39 (1638), 28 вересня 2017 року

ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*