Templates by BIGtheme NET
Головна / Новини області / З 1 травня пенсії виростуть на 66 гривень…
юрченко2342

З 1 травня пенсії виростуть на 66 гривень…

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко на брифінгу в облдержадміністрації анонсував чергове підвищення пенсій.

Вже з 1 травня пенсії для більшості категорій пенсіонерів зростуть в середньому на 66 гривень. Мінімальна пенсія при стажі роботи 30 років для жінок і 35 років для чоловіків зросте з 1247 до 1312 гривень. Якщо стаж роботи менший — нарахування буде відбуватися пропорційно існуючому стажу, але пенсія навіть у тих хто ніколи не працював (принаймні офіційно) не може бути меншою мінімального розміру — 940 гривень, повідомляє Gorod.

Види виплат, які збільшені у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

Попереднє підвищення пенсій відбувалося напередодні нового, 2017 року, в грудні — З 1 грудня пенсії виростуть на 10 відсотків

Піжвищення пенсій стосується непрацюючих пенсіонерів за віком, інвалідів війни та учасників бойових дій, інвалідів — ліквідаторів аварії на ЧАЕС, допомоги при втраті годувальника членам сімей військовослужбовців. Зростуть надбавки учасникам війни і бойових дій, інвалідам війни, виплати за отримані нагороди та вдовам учасникам війни та бойових дій, в’язням концтаборів, доплати шахтарям тощо. До 162 гривень зросте надбавка донорам крові.

Разом з тим перерахунок пенсій не стосується працюючих пенсіонерів і ще деяких категорій пенсіонерів.

виплати2323
виплати33332
Орієнтовний розрахунок пенсії для  звичайного пенсіонера, непрацюючої жінки зі стажем 37 років
Загалом виплати зростуть для 74 відсотків пенсіонерів Чернігова і області — майже 260 тисяч осіб. Для кожного надбавка розраховуватиметься індивідуально і залежатиме від стажу роботи, розміру заробітної плати, індексації, підвищень та надбавок. В середньому зростання складе 66 гривень. Отримати її пенсіонери зможуть вже в травні. Звертатися для цього нікуди не потрібно, перерахунок буде проведено автоматично.
Відповідаючи на запитання щодо перспектив реформи пенсійної системи, Юрій Юрченко зазначив, що для цього потрібно ліквідувати дефіцит пенсійного фонду. А коли і як це буде — поки що невідомо. Наразі ж власні надходження пенсійного фонду Чернігівської області складають лише 40 відсотків від необхідної загальної суми коштів.
ПоганоНічого цікавогоМожна й краще!ДобреВідмінно Залишіть будь-ласка оцінку статті
Loading ... Loading ...

Лишити коментар

Ваша електронна пошта ніде не буде показана. Позначені обов'язкові поля для заповнення *

*

*